live

Звільнений з посади Кравцов отримав "немаленьку" компенсацію від "Укрзалізниці"

Євген Кравцов

При цьому ексглава УЗ не назвав суму відступних

Звільнений з посади глави "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що отримав "немаленьку" компенсацію. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Коли говорити моєю улюбленою юридичною мовою: вчора було прийняте рішення дострокового розірвання контракту з боку роботодавця з відповідною грошовою компенсацією керівнику. Вона немала, скажу відразу", - сказано у повідомленні.

При цьому ексглава УЗ не назвав суму відступних. Проте як відомо, за 2019 рік зарплата Кравцова в цілому склала близько 10 млн гривень. 

При цьому він зазначив, що був "готовий продовжити роботу в транспортному секторі без грошових виплат за контрактом". Кравцов вважає, що зараз УЗ переживає "одні з кращих часів практично за всіма показниками".

"Майже всі KPI виконані [достроково і прогнозовано], у 2019-му було кілька історичних рекордів: фінансових і в перевезеннях, реалізовано масштабні інфраструктурні проекти, ну і подальше IPO - як лакмусовий папір успішних реформ. Тож формальних підстав для звільнення у членів наглядової ради не знайшлося", - написав він.

Зазначимо, Кравцов очолив компанію рік тому і уклав контракт на три роки. Компенсацію він отримав за передчасне розірвання договору.

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" потребує понад 50 млрд грн протягом 6 років на оновлення локомотивного парку.Loading...
Loading...
Loading...