Зустріч радників лідерів "нормандського формату" відбудеться 28 серпня, - участник ТКГ

Фото з відкритих джерел

Анонімні джерела у РФ підтвердили підготовку до діалогу радників

Представник тимчасово окупованої території Донецької області в Тристоронній контактній групі (ТКГ) від України, журналіст Сергій Гармаш заявив, що 28 серпня 2020 року планується зустріч радників лідерів "нормандського формату" (Україна, Росія, Франція та Німеччина). Про це він розповів у коментарі "Обозревателю".

"Нормандська зустріч на рівні глав зовнішньополітичних радників планується на 28 серпня. Від України традиційно в ній братиме участь голова Офісу президента Андрій Єрмак, а від Росії — заступник голови Адміністрації президента Дмитро Козак.

Це ще цікавіше, мені здається. Тому що там має бути Козак, а він же написав, що не братиме участь, подивимося. Це буде дивно, якщо його не буде. Якщо зберуться тільки три зовнішньополітичні радники, це означатиме, що Росія вийшла з "Нормандії", - зазначив Гармаш.

У той же час джерело російського агентства "Интерфакс" підтвердило, що готується "діалог" радників лідерів у "нормандському форматі". За словами джерела, формат зустрічі поки не визначений.

Новини за темою: У Росії не бачать підґрунтя для "нормандської зустрічі"

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр – міністр реінтеграції Олексій Резніков заявив, що Україна буде просити лідерів "нормандського формату", Німеччину і Францію, підтримати оновлення Мінських угод, якщо у 2020 році не вдасться вийти на їхню реалізацію.

Loading...