live

Зупинити медичну реформу Супрун – стратегічне завдання парламенту, – Кацман

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Якщо не зупинити медичну реформу Супрун, то кількість лікарень не збільшитися, а зменшиться

Уже всі переконалися, що реформа Супрун – вбивча для української медицини. Її треба відміняти насамперед. Це стратегічне завдання парламенту!

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK. заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт зауважив, що український уряд у такий важкий для українців час розмахує руками, проводить флешмоб та розуміє відповідальність за Батьківщину. Кацман вважає, що уряд має конкретно сказати людям, як він буде "помягшувати" компослуги для населення.  

"Назвіть цифру, термін дії, хто веде, звідки джерела, як переглянути бюджет і так далі. От конкретно виступає Макрон на другий день закриття Франції на карантин і каже, що робить дві речі: відкликає комунальні платежі, ніяких комунальних платежів, а через день каже, що зупиняє пенсійну реформу, за яку він воював півтора року з "жовтими жилетами", – зауважив Кацман.

Новини за темою: В Києві підтвердили ще 4 випадки коронавірусу

А в Україні, продовжив експерт, у кризовий для медицини час навіть ніхто не згадує про те, щоб відмінити медичну реформу Супрун, яка призведе до масових закриттів лікарень.

"Вже всі переконалися, що це вбивча реформа для української медицини. Ця реформа провалена! Не може прем’єр-міністр говорити, що ми будемо продовжувати цю реформу. Її відміняти треба насамперед. Це стратегічне завдання парламенту. От тут є народні депутати, я вас дуже прошу, будь ласка, скасуйте, зупиніть реформу, бо з 1 квітня кількість лікарень не збільшитися, а зменшиться", – Наголосив Володимир Кацман.

Новини за темою: У тебе - коронавірус: Перший українець, який одужав від COVID-19, розповів про лікування

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що земельна реформа, а також реформа системи охорони здоров’я будуть завершені, а уряд покращуватиме комунікацію із суспільством щодо чутливих питань цих реформ.

Також міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив, що міністерство не має наміру зупиняти медичну реформу в Україні.

 

Loading...