Зупинка траншів МВФ після виконання Україною вимог – це вже початок шантажу, – Плачкова

Народна депутатка Тетяна Плачкова Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

У цій ситуації влада має проявити політичну волю, заявила народна депутатка

Зупинка траншів Міжнародного валютного фонду після того, як Україна виконала вимоги, свідчить про те, що це вже починається шантаж.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України ("Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

Гостя студії зауважила, що у ситуації, коли МВФ фактично починає шантаж, влада має проявити політичну волю і заявити, що ніхто не може диктувати Україні умови щодо антикорупційних органів.

"Навіть виконавши вже вимоги МВФ фактично, у нас зупиняються транші, це вже такий, я думаю, в міжнародному фінансовому аспекті – це вже починається такий трішечки шантаж. Ми всі прекрасно розуміємо, що це пов'язано з НАБУ, це пов'язано з Антикорупційним судом. І тут, мені все ж таки здається, команді Зеленського і монобільшості варто проявити якусь політичну силу і політичну волю, показати, що ми все ж таки незалежна країна і що не може нам навіть МВФ диктувати умови щодо органів, тим більше, антикорупційних органів. Тобто вони не можуть бути залежними від інших інститутів або організацій. Вони, як мінімум, повинні бути незалежними", – сказала Тетяна Плачкова.

Новини за темою: МВФ висуває до України не фінансові, а політичні вимоги, – експерт назвав, за що будуть наступні "торги"

Нагадаємо, представник МВФ Джеррі Рай заявив, що для продовження програми фінансової підтримки Міжнародного валютного фонду Україні слід зберігати незалежність всіх антикорупційних органів.

Раніше повідомляли, що Кабінет міністрів України очікує отримати другий транш від Міжнародного валютного фонду до кінця 2020 року.