Зупиніться, влада того не варта: Родзинський закликає не наражати на небезпеку життя Кернеса

Геннадій Кернес Фото з відкритих джерел

Анатолій Родзинський має інформацію про плани оточення Кернеса перевезти його найближчим часом до Харкова. План - за всяку ціну доставити до Харкова Геннадія Кернеса, щоб спростувати все більш переконливі чутки про поганий стан його здоров'я. Їх не зупиняє навіть те, що ціна такої подорожі може бути занадто високою – перервати лікування і не дати можливості відновитися після перенесеного може коштувати життя людині, чиїм ім'ям прикривається його оточення на шляху до збереження контролю над містом.

Припиніть маніпулювати хворою людиною і не піддавайте його життя небезпеці - з таким повідомленням виступив адвокат і громадський діяч Анатолій Родзинський: "У нас можуть бути складні відносини, але ідея влаштувати шоу "Кернес повертається" заради того, щоб проскочити на виборах під прикриттям хворої і ще не відновленої людини - це перебір в цинізмі".

Анатолій Родзинський нагадує про схожу ситуацію 2015 року, коли Кернесу на мерських виборах потрібна була перемога в один тур, і харків'янам пообіцяли, що ось-ось і Кернес знову "буде бігати". Дива не сталося. Але тоді всі харків'яни повірили в це і знову обрали його мером.

Сьогодні цинізм оточення Кернеса вже перевищив всі допустимі норми. Вони готові обіцяти що завгодно, переривати лікування і ризикувати здоров'ям Геннадія Адольфовича – не заради нього, виключно для себе. Чому? Та тому що їм життєво важливо зберегти в міськраді свою монобільшість, яка прикриє і врятує їх від розслідувань їх же діяльності і дозволить їм ще п'ять років безкарно розкрадати бюджет міста.

Це особливо цинічно по відношенню до їх патрона, тієї людини, яка привела їх на посади і поки була в силах – правила ними залізною рукою. Але як тільки його здоров'я похитнулося - його зграя накинулася на нього самого і готова зробити його розмінною картою в своїх брудних іграх – зазначає Анатолій Родзинський.

Нагадаємо, в середині вересня Харківська міська рада офіційно підтвердила, що мер Харкова Геннадій Кернес заразився COVID-19.

Пізніше громадський діяч Анатолій Родзинський повідомив, що після перенесеного COVID-19 мер Харкова Геннадій Кернес отримав інсульт і втратив можливість говорити.Loading...