Зрив Україною узгоджених параметрів роботи КПВВ і пряме протиріччя плану Кравчука Мінським угодам не піддаються сумніву, – Мулик

Владислав Мулик

riafan.ru

Зрив Україною узгоджених параметрів роботи КПВВ у Золотому та Щасті активно обговорюється за межами нашої країни. Про це пише політичний оглядач Володимир Мулик: "На додаток до вчорашньої заяви офіційного представника російського МЗС Марії Захарової сьогодні з'явився і коментар повноважного представника "ЛНР" на мінських переговорах Владислава Дейнего. Його суть та ж – Київ зірвав узгоджені раніше параметри роботи КПВВ і йде на зрив "Мінська" в цілому, оскільки запропонований Кравчуком план прямо суперечить Мінським угодам.

Ось про що пише Дейнего:

"З незмінним подивом і жалем ознайомився із заявою МЗС України від 17 листопада 2020 року щодо відкриття КПВВ в Золотому і Щасті та представленого Україною в ТКГ проєкту "Плану спільних кроків учасників Тристоронньої контактної групи з виконання Мінських угод".

Відверта брехня та спотворення до невпізнання очевидних фактів стали почерком і стилем офіційного Києва. Зрив Україною узгоджених параметрів роботи КПВВ і пряме протиріччя їх плану цілій низці пунктів комплексу заходів не піддаються сумніву. Їх неможливо оскаржити.

Якщо українська влада має намір використовувати такі "прийоми" для переорієнтації на свій бік українців, які проживають на Донбасі, то А. Резніков не зовсім правий: на реінтеграцію Донбасу буде потрібно не 25 років, а вічність.

Заява МЗС України не заслуговує на те, щоб її коментувати чи спростовувати. Було б важливо почути неупереджену оцінку викладеної в цьому опусі "інформації" з боку представників ОБСЄ в Україні – живих свідків усіх наведених "подвигів" України", - пише Дейнего.

"У чому з Дейнего не посперечаєшся - так це в тому, що такі ситуації дуже впливають на настрої людей в Донецьку і Луганську. Київ ігнорує їхні потреби, і якщо така політика триватиме, то на реінтеграцію Донбасу дійсно буде потрібна ціла вічність. Особисто знайомий як із Дейнего, так і з Захаровою по телеефірах на федеральних каналах. Приводів звинувачувати їх у поширенні неправди не бачу – вони дуже дорожать своєю репутацією", - зазначив Мулик.

Loading...