Зрив перемир'я на Донбасі: Кулеба ініціював термінову телефонну розмову з Лавровим

Дмитро Кулеба Фейсбук МЗС України

Її мета - обговорення ситуації, що склалася на сході України, та шляхів виходу з неї

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба ініціював телефонну розмову з російським колегою Сергієм Лавровим через загострення ситуації на сході України. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Я ініціював термінову розмову з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим для обговорення ситуації, що склалася (на Донбасі, - ред.), та шляхів виходу з неї", - зазначив дипломат.

При цьому Кулеба додав, що Україна поінформувала про зрив перемир'я Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україні та "негайно задіяла координаційний механізм з реагування на порушення режиму припинення вогню за сприяння Спільного центру контролю та координації".

"Україна виступає за безумовне та неухильне дотримання режиму припинення вогню. Шлях до миру і деокупації наших територій тернистий, але починається він саме тоді, коли мовчить зброя", - наголосив глава українського МЗС.

Новини за темою: Українська контррозвідка вивела із "ДНР" ексчлена НЗФ, який надав важливі свідчення

Як повідомялося, 6 вересня вперше за час перемир'я на Донбасі прицільно обстріляли українські позиції. Унаслідок обстрілу було поранено одного бійця ЗСУ, який розбирав пошкоджений пожежею бліндаж.

Після цього НЗФ на Донбасі вдруге за добу відкрили вогонь по українських позиціях на Донбасі, унаслідок чого загинув український військовий.

Loading...