Зрив інспектування біля Шумів не є зривом Мінських угод, – Кравчук

За словами Кравчука, представники НЗФ вимагали проводити відеофіксацію інспекції

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що перенесення інспектування українських позицій біля Шумів не є зривом Мінських домовленостей. Про це перший президент України повідомив в ефірі одного з телеканалів.

За словами Кравчука, українська сторона звернулася до ОБСЄ з проханням провести засідання спеціальної групи, під час якого підніметься питання зриву інспекції. Відповідне звернення голова делегації в ТКГ уже надіслав координаторці місії ОБСЄ Хайді Грау.

Водночас Кравчук зазначив, що інспектування позицій біля Шумів було перенесене через поведінку представників НЗФ. Зокрема, вони почали вимагати проводити інспекції в інших населених пунктах та вести відеозйомку.

Нагадаємо, Тристороння контактна група щодо Донбасу прийняла рішення проінспектувати українські позиції поблизу Шумів Донецької області. Проте, інспекція не відбулася.

Новини за темою: Україна ініціювала термінову зустріч ТКГ після скасування інспекції в Шумах

В Офісі президента України заявили, що в ОРДЛО висувають вимоги, які суперечать одна одній, а представники так званої "ДНР" лише "піаряться" на темі миру. Водночас в ОРДЛО вважають, що в зриві інспекції позицій ООС винна українська сторона, яка нібито в останній момент висунула неможливі для виконання вимоги, серед яких – наявність негативного ПЛР-тесту в представника НЗФ.

Loading...