Зміни в Конституцію РФ не зможуть вплинути на деокупацію Криму, - Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Міністр вважає, що Крим був, є і буде українським

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба твердо заявив, що ніякі зміни в Конституцію РФ не завадять деокупації Криму. Про це стало відомо із його виступу під час церемонії підняття на щоглі зовнішньополітичного відомства кримськотатарського прапора, передає УНІАН.

"Зараз багато розмірковують над змінами в російській Конституції, які, мовляв, мають зафіксувати "непорушність кордонів Росії". Сьогодні я хочу твердо заявити: жодне положення російського законодавства - зафіксоване в законі, указі президента або Конституції цієї країни, - не зможе перешкодити деокупації Криму. Крим був, є і буде українським", - сказав глава МЗС.

Новини за темою: У Росії звинуватили журналіста кримськотатарського телеканалу ATR Муждабаєва у закликах до тероризму

За словами міністра, захист прав кримських татар, які залишилися у незаконно окупованому Криму, і деокупація Криму завжди будуть його пріоритетом на цій посаді. Також вони будуть працювати над тим, щоб в День кримськотатарського прапора прапор замайорів не тільки в Києві, але й у всіх закордонних дипломатичних установах, скрізь, де Україна присутня у світі.

"Ми не зупинимося, поки цей прапор, який ми сьогодні піднімаємо разом з українським прапором, не буде розвиватися у всіх містах і населених пунктах Автономної Республіки Крим і Севастополі. Я це зараз говорю не як дипломатичний романтик, а як серйозний дипломатичний прагматик", - підкреслив Кулеба.

Новини за темою: Офіс президента: Кримськотатарський прапор майорітиме над Кримом

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що Україна готова йти на компроміси для повернення територій Донбасу і Криму, зокрема в питанні особливого статусу цих територій у межах країни.

Loading...