live

ЗМІ: Заступник голови ОП Трофімов тягне на посаду в "Укравтодор" звільненого за "неуспішність" губернатора

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов Українська правда

Заступник голови ОП Сергій Трофімов намагається протягнути на посаду заступника голови "Укравтодору" звільненого за незадовільну роботу главу Запорізької ОДА Віталія Туринка. Про це пишуть "Букви".

Як зазначає видання, за словами віцепрем'єра Михайла Федорова "Запорізька область третя з кінця за результатами, а проти заступників голови ОДА відкриті кримінальні виробництва". Проте, Трофімов анонсував призначення чиновника в "Укравтодор" в своєму телеграм-каналі. "Продовжуємо робити ставки на нові обличчя і "вирощувати" на обласному рівні ефективних державних менеджерів. Тому найближчим часом Офіс президента запропонує Кабміну кандидатуру одного з голів ОДА на посаду заступника голови Держагентства автодоріг України. Упевнений, що його призначення може додати позитивної динаміки в реалізацію програми "Велике будівництво", - написав він.

За інформацією запорізьких ЗМІ, мова йде саме про главу Запорізької області Віталія Туринка.

"У вересні минулого року новоспеченого губернатора представляв якраз Сергій Трофімов, який курирував вибори в Запоріжжі. Главі ОДА не дуже вдалося просунутися в реалізації цілей, а де вийшло - реалізовував не він, вважають місцеві журналісти", - пише видання.

Водночас, ЗМІ звинувачують Туринка в тому, що він є учасником схем на дорожніх тендерах.

"Схема вийшла "майже легальна" - фірма виграє тендер на кілька десятків мільйонів, виконує роботу, офіційно оплачує будматеріали, бензин, дизпаливо своїм контрагентам, потім отримує оплату своїх робіт з обласного бюджету. Але з двома маленькими зауваженнями: без покупок будматеріалів і палива у "правильних" фірм підрядник потім нічого не отримає за свою роботу з бюджету, а ціни у цих "правильних" фірм на 30-40% вищі за ринкові", - зазначає видання "Євромедіа 24".

Як повідомлялося, Віталій Туринок йде з посади голови Запорізької ОДА, його змінить Віталій Боговін.

 

Loading...