live

Живемо в країні брехні: Шокін каже, що не можна розказати правду про Майдан, бо це викличе шок, – Рабінович

Вадим Рабінович. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Якщо колишній генеральний прокурор України Віктор Шокін говорить, що не можна розповісти правду про Майдан, оскільки це викличе шок у людей, це свідчить про те, що ми живемо в державі брехні.

Про це під час марафону до Дня Перемоги на телеканалі ZIK заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Ми бачимо тих, хто не відповідає, а пишається своїми злочинами. Ми бачимо владу, яка їх покриває. Ми бачимо сьогодні правоохоронні органи, які офіційно заявляють, що ми не можемо з ними боротися, тому що це викличе народні хвилювання. Якщо в країні – я так думаю – генеральний прокурор каже, що я не можу притягти до відповідальності вбивцю, тому що будуть хвилювання, значить ми повинні – наступний крок, чесно сказати, що і країни ж немає, і держави немає, а правлять ті, хто вбиває, і ви всі боїтеся. Коли колишній генпрокурор Шокін говорить, що не можна розповісти правду про Майдан, тому що це викличе шок у людей, тоді вибачте мене, тоді ми живемо в державі брехні", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Суди в Україні скасовуються – судитимуть активісти? – Вадим Рабінович

Раніше повідомлялося, що Ультрас "Динамо" погрожують масовими протестами, якщо радикалу Стерненку оголосять підозру у вбивстві.

Нагадаємо, генпрокурор Венедіктова стверджувала, що підозра Стерненку буде у будь-якому разі, а потім вона заявила, що ця справа може стати поштовхом для масових протестів.

Також вона пояснила, чому не змінювала підслідність справи Стерненка.