Жванія спокусився на святе – Порошенка та його соратників, – юрист Лукаш

Олена Лукаш. Фото: telegraf.com.ua

Екснардеп зачепив процедуру проведення Майдану, яка закінчилася збройним захопленням державної влади

Колишній народний депутат Давид Жванія, висвітлюючи події Майдану зсередини, спокусився на святе – на Петра Олексійовича Порошенка і групу його соратників.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила юрист Олена Лукаш.

Олена Лукаш переконана, що історія з викликом Давида Жванії до правоохоронних органів, не матиме продовження.

"Давид Жванія спокусився на дещо сакральну цінність. Він зачепив процедуру проведення Майдану, яка закінчилася збройним захопленням державної влади. Спокусився на святе – на Петра Олексійовича Порошенка і групу його соратників. Він не заявив, в принципі, нічого нового він не сказав. Ми всі це знали, але він сказав, що він є членом злочинної організованої групи і готовий давати свідчення. Довго мовчала прокуратура, але нарешті надіслала йому повістку, яка, думаю закінчиться тим, що скажуть, що Жванії немає, свідчення він підтвердити не може. Все – справа закрита, папка в стіл", – заявила юрист.

Новини за темою: Жванія: Чому генпрокурор Ірина Венедіктова, як і раніше, ніяк не реагує на мої зізнання

Хоча, за її словами, існує чимало способів перевірити інформацію щодо Порошенка і його соратників, і є чимало можливостей перевірити те, що сказав Жванія.

"Тому що окрім емоційних і політичних оцінок він говорив про реальні злочини, про хабарі, які передавалися іноземному послу для підтримки лідерів Майдану. Тобто він називав реальні факти, які мають перевіряти слідчі", – сказав Лукаш й додала, що ніхто цього робити не буде, бо чинна влада, повністю ігноруючи загибель правоохоронців, відстоює лише одну сторону Майдану.

Нагадаємо, колишній народний депутат Давид Жванія, який у 2014 році входив в найближче оточення Петра Порошенка, заявив про те, що через тодішнього посла України у ФРН Павла Клімкіна передавав єврочиновникам хабар у розмірі 5 мільйонів євро за підтримку кандидатури Петра Порошенка на посаду президента України.

Як повідомляли, згодом Давид Жванія записав новий відеоблог, присвячений подіям 2013-2014 років. У ньому він, зокрема, заявив, що лідери опозиції використовували учасників Євромайдану як масовку для захоплення влади.

У черговому відеозверненні, оприлюдненому в YouTube, Давид Жванія заявив, що посольство Литви було одним із джерел фінансування Майдану, а внутрішнім каналом – "Діамантбанк".

Сьогодні стало відомо, що Офіс генерального прокурора України скерував повістку колишньому народному депутату Давиду Жванії за відомими адресами.

 

 

 Loading...