Жванія: Чому генпрокурор Ірина Венедіктова, як і раніше, ніяк не реагує на мої зізнання

Давид Жванія. Фото: УНІАН

Колишній депутат Верховної Ради Давид Жванія, який у 2014 році входив до близького кола соратників Петра Порошенка, розповів про те, як експрезидент в обмін на підтримку на виборах організував мережу іноземних агентів в Україні. Про це екснардеп заявив у новому відеозверненні, оприлюдненому в YouTube.

Наводимо його текст дослівно:

Я знаю, що багато хто чекає моє відео, особливо Петро Олексійович Порошенко, а також ті мільйони українців, яких обдурила і пограбувала ця людина. Але мені дуже хочеться, щоб, нарешті, моєю інформацією зацікавилися і правоохоронні органи. Зло має бути покаране, і для цього недостатньо оприлюднити інформацію про злочин. Потрібно, щоб цю інформацію перевірили правоохоронні органи і дали їй правову оцінку. Поки прокуратура не порушила кримінальну справу, всі мої викриття - це просто слова. Порошенко може розповідати, що це неправда, але коли буде кримінальна справа, він і його подільники вже не зможуть красти, вони просто сядуть у в'язницю.

На жаль, генпрокурор, Ірина Венедіктова, як і раніше, ніяк не реагує на мої зізнання. Прошу українську громадськість і журналістів чинити тиск на прокуратуру. Якщо прокурору не цікава правда, то українцям вона повинна бути цікава.

При цьому хочу сказати, що поки Венедіктова мовчить, почали реагувати правоохоронні органи в інших країнах, і мені є про що з ними поговорити.

Чому прокурор Венедіктова робить вигляд, що нічого не відбувається? Тому що вона знаходиться під впливом іноземних агентів. В Україні легально діє іноземна резидентура.

Частину з цих людей всі знають, їх тепер називають "соросята", і вони отримують плату за просування іноземних інтересів під виглядом грантової допомоги. Але є і прямі агенти іноземних розвідок. Ця історія тягнеться з 2014 року, коли Петро Порошенко в обмін на підтримку на виборах підписав договір з дияволом. Він зобов'язався робити те, що не робить ніхто в світі, – відкрито включити іноземних агентів у владу.

Головою іноземної резидентури в Україні є Вано Мерабішвілі. Він не дуже публічна людина, але саме він керує тими публічними людьми, кого ви добре знаєте. Це такі люди, як Наталія Яресько, Олександр Квіташвілі, Айварас Абромавічус, Резо Булава, Хатія Деканоїдзе, Міхеіл Саакашвілі, Войцех Бальчун і багато інших.

Деякі з них вже виконали своє завдання і відкликані з країни, але деякі продовжують працювати на інтереси іноземних спецслужб. Навіть перемога Зеленського не змогла позбавити державні органи від іноземної агентури.

Михеіл Саакашвілі знову займається тут тим, що він називає реформами. Хоча, насправді, якщо уважно вивчити його пропозицію, то все зводиться тільки до одного - підпорядкувати все в Україні іноземним структурам. При цьому найцинічніше, що Україна змушена сама оплачувати підривну роботу іноземних агентів. Для цього спеціально створені синекури - посади, на яких нічого не потрібно робити, але де платять величезні гроші. Наглядові ради "Укрзалізниці", наглядова рада "Нафтогазу", наглядова рада "Укрпошти" - там скрізь сидять іноземці та їхні люди, і Україна всім їм платить величезні гроші. Ці люди працюють проти нашої країни і грабують нашу країну.

Саме Петро Порошенко відкрив цей ящик Пандори. Він в обмін на підтримку демократичної партії США ввів таку практику. На жаль, новий президент Володимир Зеленський поки не знайшов у собі сили припинити цю ганьбу.

Порошенко скоїв тяжкий злочин - зраду Батьківщини. У мене є інформація про те, як і з ким він домовлявся про легалізацію в Україні іноземних агентів, як він тиснув на людей в Україні, які виступали проти цього. Я готовий дати свідчення по цих та інших епізодах.

Пані Генеральний Прокурор, я знову звертаюся до вас - викликайте мене на допит, не бійтеся нічого, крім народу України. У вас є шанс увійти в історію як людина, яка покарала зло і відновила справедливість. Скористайтеся ж цим шансом, я вам допоможу.

Loading...