Журналіст Кацман: Заяви Козака не означають вихід Росії з "нормандського формату", але є серйозним сигналом для України

Політичний експерт та заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Заява заступника глави Адміністрації президента Російської Федерації Дмитра Козака про вихід з переговорів на рівні заступників глав держав "нормандського формату" не означає виходу Росії з переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Однак це може стати серйозним сигналом для України.

Про це заявив заслужений журналіст України, політичний експерт Володимир Кацман в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Лист Козака стосується якихось повноважень, якими володіли, судячи з листа, заступники, а точніше - помічники глав держав. У них були особливі якісь повноваження, очевидно, обумовлені президентом. І Козак говорив, що ці повноваження не виправдали себе, зараз ми їх припиняємо", – зазначив Кацман.

За словами експерта, засоби масової інформації неправильно тлумачили заяву Козака, але українська сторона повинна звернути на це увагу.

Новини за темою: Це камінь в город Єрмака і президента: Політолог про лист Козака щодо виходу Росії з переговорів по Донбасу

"Це не заява про вихід Росії з переговорів щодо Мінського контакту, як це підноситься мало не в кожному заголовку у нас на інтернет-сайтах або в повідомленнях новин. Тому давайте чітко розмежовувати. Це зовсім не вихід Росії, а якесь припинення повноважень. Чи сигнал це для нас? Ну звичайно сигнал. Серйозний сигнал про те, що десь ниточка довіри якихось контактів обірвалася", - пояснив журналіст.

Нагадаємо, нещодавно заступник глави Адміністрації президента Росії Дмитро Козак, який курирує в Кремлі український напрямок, написав листа раднику канцлера Німеччини Ангели Меркель з копіями для представників Франції та України (зокрема, голові офісу президента Андрію Єрмаку). У посланні політик назвав переговори щодо Донбасу на рівні радників безглуздими та неефективними. Loading...