Журналіст Кацман: В п'ятницю для зустрічі з фракціями ВР в парламент повинен прийти президент

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Президент Володимир Зеленський повинен прийти в п'ятницю в парламент для зустрічі з фракціями і групами ВР, які сильно стурбовані станом економіки України. З цього приводу фракції і групи "поставили певний ультиматум, провівши розмову з керівництвом Ради".

Про це в ефірі ток-шоу "Соло" на телеканалі "112 Україна" заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"У середу в кабінеті дуже високого парламентського керівництва відбулася нарада, під час якої представники фракцій поставили в певній мірі ультиматум. Наведені на цій нараді факти і цифри про стан вітчизняної економіки справили приголомшуюче враження на учасників цього високого зібрання і, як кажуть джерела, переконали в необхідності такої зустрічі і спікера", - повідомив журналіст.

Він також підкреслив, що "мова йде про зустріч з усіма фракціями і групами".

"За рік президентства президент часто був в парламенті, але до цього неформально і формально спілкувався тільки з фракцією "Слуга народу". Це певний показник того, що парламент нарешті хоче "підняти голову і розправити плечі", оскільки до цього все відбувалося за іншим принципом: спустили в ВР з Банкової потрібне - депутати кинулися виконувати ... Депутати ж хочуть, очевидно, довести, що в умовах серйозної економічної кризи в парламентсько-президентській республіці є парламент - і він у всьому своєму розмаїтті думок хоче поговорити з президентом про найжорстокішу економічну кризу в країні", - резюмував Володимир Кацман.