Журналіст Кацман: Рада у четвер планує розглянути в першому читанні законопроєкт про всеукраїнський референдум

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Законопроєкт про всеукраїнський референдум Верховна Рада почне розглядати в найближчий четвер у першому читанні, незважаючи на те, що він викликав претензії щодо порушення статей Конституції і з приводу плагіату.

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу NEWSONE.

"На четвер прийдешнього пленарного тижня планується, як повідомляють мої джерела, розгляд у Верховній Раді нового закону про народовладдя або референдумі. Хоча вже відомо, що у опозиції є багато претензій до тексту – і з приводу плагіату, і з приводу порушення статей Конституції, вихолощенні самої суті народного волевиявлення", – розповів журналіст.

У той же час експерт здивувався, куди зник закон про місцеві референдуми, а також порадив уважно стежити за голосуванням нового законопроекту в залі.

"Я знаю, що законопроект викликає дуже багато суперечок і невдоволення, будуть в залі голоси, які фракції і групи будуть на допомогу "слугам народу", а ще я не знаю, куди, наприклад, подівся закон про місцеві референдуми… Давайте спостерігати, в четвер починається розгляд цього законопроєкту в першому читанні, але, мені здається, раніше осені в цілому його прийняти не вдасться", – резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, раніше Кацман зазначав, що внесення законопроєкту про референдум – це позитивний елемент, а сама ініціатива, загалом, корисна.