Журналіст Кацман: Опитуванням "а-ля референдум" нас можуть готувати до якогось рішення, яке платникам податків не сильно сподобається

Володимир Кацман Скріншот відео

Той, хто порадив провести опитування в день виборів, – найлютіший ворог рейтингів "Слуги народу"

Опитуванням від президента України Володимира Зеленського українців можуть готувати до якогось рішення, яке їм не сильно сподобається. Той, хто порадив президенту провести опитування в день виборів, – найлютіший ворог рейтингів "Слуги народу".

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт риторично поцікавився, хто порадив президенту України Володимиру Зеленському провести опитування в день місцевих виборів.

"На місці президента я подумав би, що це зробив найлютіший ворог рейтингів партії "Слуга народу", оскільки масове ігнорування опитування з боку голосуючих показало ставлення і до самої ідеї, і до проштовхування її з боку партії Зеленського", - переконаний експерт.

Володимир Кацман підкреслив, що опитування не матиме юридичної сили, озвучені питання не є найбільш актуальними; що вони принесуть – невідомо. Журналіст поділився підозрами, що виникли у нього щодо причин проведення опитування від президента.

"У мене виникає підозра, що подібним опитуванням нас готують до якогось рішення, яке нам, українським платникам податків, не сильно сподобається. Але зате є привід сказати - вам не подобається, але ми ж опитування провели - і більшість, мовляв, нас підтримала!.. Подивіться, як підтягнули тему економічної зони на Донбасі. Три або два дні говорили, що недотягує до схвалення... Раз, і я сьогодні дивлюся, більше за, а менше проти... Ось як підтягнули швидко! Значить, нас готують до якогось рішення. Що це за рішення, я не знаю, але неблагими намірами, незаконним псевдореферендумом нічого хорошого виправдати не можна, впевнений", – резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, в день виборів до місцевих органів влади біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. Як повідомляли, для проведення опитування з п'яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія "Слуга народу" найняла компанію "Зе медіа".