Журналіст Кацман: Наявність американських біолабораторій на території України порушує Конституцію

Заслужений журналіст України, політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Наявність американських біолабораторій на території України, в які не може потрапити ніхто, крім уповноважених осіб Сполучених Штатів Америки, є порушенням Конституції.

Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

За його словами, з цим питанням потрібно розбиратися ґрунтовно, а також припиняти втручання іноземних організацій в політику країни.

"Ті лабораторії, які раніше захищали нашу країну від можливого біологічного впливу з боку інших держав, перетворені з часом на американські біолабораторії, куди навіть народні депутати України не можуть потрапити. Чи це не ознака порушення першої статті Конституції України, де говориться, що Україна - це незалежна і суверенна країна?" - сказав Кацман.

Журналіст додав, що різні організації постійно впливають на державу і диктують свої правила. Він додав, що уряду вкрай необхідно повертати контроль над тими процесами, які відбуваються в Україні.

"Державі потрібно повертати контроль, нам потрібно слухати себе і слідувати політиці, яка полягає в тому, що нам потрібно робити тільки те, що в інтересах наших співгромадян", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд міста Києва 7 серпня ухвалив рішення, яким зобов'язав уповноважену особу Служби безпеки України невідкладно, протягом 24 годин, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні злочини, про які повідомляється в депутатському зверненні-заяві народних депутатів Віктора Медведчука та Рената Кузьміна.