Журналіст Кацман: Міністри і прем'єр зобов'язані щодня доповідати платникам податків про свої успіхи в боротьбі з бідністю

Заслужений журналіст України, політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Зміна міністрів економічного блоку уряду ніяк не вплине на економічну політику держави, оскільки як такої цієї політики не існує, соціальний захист людей на нулі і нижче плінтуса, а бідність панує за межею 100-кілометрової зони від Києва.

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу "ZIK".

"Якщо Президент України Володимир Зеленський і його партія "Слуга народу" повалили попередній режим на гаслах зміни всього керівництва країни, то чому люди, які працювали в команді минулої влади, працюють на ключових економічних постах і сьогодні? Я б не рахував автомобілі чиновників, їхні доходи, якби у нас була програма діяльності уряду, затверджена Радою, як того вимагає закон і Конституція України - і якби у нас була чітке розуміння того, яке уявлення має Міністерство економіки щодо виходу країни з найжорстокішої економічної кризи і подолання бідності. Ранок має починатися, а вечір закінчуватися звітами прем'єра і його Міністрів про боротьбу з бідністю людей! Хоче працювати міністр економіки - працюй, роби людей багатшими, але кожен день в ефірі звітуй, скільки людей стало краще жити... замість цього – переможні комсомольські реляції, "бла-бла-бла" і порожній піар!" - переконаний експерт.

Журналіст вважає, що влада, зокрема, уряд повністю провалив свою обіцянку "завершити епоху бідності".

"Я поїздив в останні дні країною, сотні кілометрів, - я побачив, як у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях люди збирають дрова вздовж доріг, щоб забезпечити теплом будинок - газ стільки коштує, що дорого опалювати взимку. Пересідають на старі "Ниви" або взагалі гужовий транспорт. У 21-му столітті, в центрі Європи!.. Люди "задушені" цією економічною політикою влади і високими тарифами! А влада, яка обіцяла все це змінити, просто-напросто забула про свої обіцянки!"- підкреслив він.

"Від того, що зміниться умовний "петрашко" на умовного "іванашко", ситуація економічна не зміниться, люди не стануть багатшими, тому що немає Програми економічного розвитку, чітких дій Кабміну і контролю Ради. А депутати зобов'язані пам'ятати, як мантру, слова Черчілля про те, що завдання парламентарія: вчасно приходити на роботу, піднімати руку за хороші закони і контролювати уряд, який і визначає економіку життя життя простих людей", - резюмував Володимир Кацман.