Новини » Політика Читать эту новость на русском

Жодних причин для відтермінування місцевих виборів немає, - ОП

Фото з відкритих джерел

За словами радника, перенесення або скасування виборів є складним юридичним процесом

Наразі ситуація з коронавірусом у країні більш-менш контролюється, тому немає жодних причин для відтермінування місцевих виборів восени. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, передає "РБК-Україна".

За словами радника, перенесення або скасування виборів є складним юридичним процесом, який тягне величезні витрати з бюджету та судові наслідки.

"Тобто причини для перенесення повинні бути настільки забійними і юридично вивіреними, щоб мати можливість відстояти все це в судах і отримати право на законне списання об'ємних бюджетних коштів, витрачених на організацію процесу", - сказав Подоляк.

Чиновник стверджує, що тема перенесення виборів у ЗМІ є частиною пропагандистської виборчої кампанії практично всіх політичних груп й опозиційних сил.

Новини за темою: Єрмак назвав умови проведення виборів в ОРДЛО

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що кількість хворих на COVID-19 в Україні була б меншою, якби не прийдешні місцеві вибори. Зокрема, очільник держави поклав відповідальність щодо збільшення кількості заражених на місцевих лідерів.

Loading...