Жодного шансу на встановлення миру немає – влада "прогнулась" під групи войовничих радикалів, – Рабінович

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Жодного миру немає, відбувається імітація мирних переговорів"

На сьогодні жодного шансу на припинення війни не існує і до миру не прагнуть, оскільки влада повністю "прогнулася" під групи войовничих радикалів.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович нагадав про заяви чинної влади про те, що, якщо за рік не відбудеться руху до миру, то вона перейде до плану "Б". Він порадив "слугам народу" переходити до цього плану "Б", а водночас готувати і план "В", оскільки миру не просто немає, а й відбувається загострення, гине мирне населення. Парламентар на підтвердження своїх слів порадив прочитати останні доповіді ОБСЄ.

"Жодного миру немає, імітація мирних переговорів нібито, коли когось на когось міняють, вже до сміху доходить, нічого цього немає. Про мир ми більше не думаємо", – заявив Вадим Рабінович.

Новини за темою: У Берліні пройшли двосторонні консультації щодо Донбасу без участі України

Народний депутат наголосив: "На сьогодні жодного шансу на мирну угоду, на припинення війни не існує і до нього не йдуть, тому що влада прогнулася повністю під групи войовничих радикалів. Це у всьому відбувається – це відбувається у внутрішній, у зовнішній політиці, в усьому".

Як повідомляли, голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявляв, що просування у питаннях мирного врегулювання ситуації на сході України, на жаль, немає.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський затвердив склад української делегації для участі у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.