Жодного націоналізму чи патріотизму у радикалів немає – є лише зручна риторика, – Кива про напади на опозицію

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Влада застосовує проти опозиції відпрацьовані за Порошенка методики, заявив нардеп

Жодного націоналізму чи патріотизму у представників радикальних груп немає, у них є лише зручна риторика.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар, коментуючи напади радикалів на представників опозиції, зауважив, що жодного націоналізму чи патріотизму у нападників, які називають себе націоналістами, немає – там є лише зручна риторика, яку вони використовуються для того, щоб виправдовувати свої злочини.

"Усі ці групи перебувають під чітким контролем СБУ. Вони їх курирують, вони їх направляють, вони їм ставлять завдання. І коли влада в особі Зеленського відчуває і розуміє небезпеку в особі "Опозиційної платформи – За життя", тому що ми ж точно не дамо їм можливості обкрадати, обманювати, можливості знущатися і ґвалтувати нашу країну, і тоді в хід ідуть добре відпрацьовані ще з часів Порошенка, наче за лекалами, історії. Історії з нападом, тиском і залякуванням опозиційних політиків, політиків, які мають силу і можливості привести в нашу країну мир", – сказав Ілля Кива.

Новини за темою: Апеляційний суд заарештував 15 радикалів, які вчинили напад на автобус активістів " Патріоти - За життя"

Парламентар заявив, що молодики, які вчинили напад на автобус з активістами організації "Патріоти – За життя", можуть бути причетні до політичного замовного убивства кандидата у депутати у Вишківській ОТГ на Закарпатті від партії "Опозиційна платформа – За життя" Павла Седляра.

"Це ще один доказ процвітання фашизму в нашій країні", – наголосив Ілля Кива.

Як стало відомо 8 жовтня, помер кандидат у депутати у Вишківській ОТГ від "Опозиційної платформи – За життя" Павло Седляр, якого за кілька днів до того жорстоко побили.

Раніше у місті Курахове Донецької області було скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс "Опозиційної платформи – За життя" і приймальню народного депутата Володимира Мороза.

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представники "Національного корпусу" й "Азова" скоїли збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації "Патріоти – За життя". Автобус заблокували і по ньому відкрили вогонь із автоматичної зброї.