Жодного фаворита немає, - Арахамія про кандидатів на пост голови НБУ

Арахамія

Обговорення відставки чинного глави Нацбанку на фракції ще не було

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прокоментував ситуацію навколо звільнення глави Національного банку України (НБУ) Якова Смолія, передає ZIK.

"У нас ще не було обговорення на фракції щодо (глави НБУ Якова Смолія - ред.), Але якщо людина сама пише заяву на відставку, то взагалі нормальна реакція - її задовольняти, якщо не існує будь-яких інших підводних каменів. Тому, я думаю, що вірогідність, що її задовольнять, дуже висока. А щодо призначення нової людини - там буде багато дискусій і баталій. Ще ніяких кадрових рішень зараз не буде прийнято. Буде і обговорення нормальне, і зустріч із експертами, і з міжнародним середовищем, і з інвесторським середовищем, і зустрічі з комітетами, фракціями, тобто це тривалий процес", - розповів Арахамія.

На прохання журналістів назвати прізвища кандидатів на посаду голови Нацбанку він відповів так:

"Я за традицією можу тільки сказати, що це можуть бути як чоловіки, так і жінки ... Я чув абсолютно різні прізвища. Різні взагалі - десь 10 прізвищ чув. Але ці прізвища я чув виключно на рівні чуток. Немає зараз жодного фаворита, бо сам процес обрання і підбору цієї людини не розпочався.

Новини за темою: Легалізація грального бізнесу: Арахамія каже, що "слуги народу" мають "секретну зброю", щоб ухвалити закон

Раніше в "Слузі народу" анонсували повернення до роботи в режимі позачергових засідань.Loading...