Земельні дебати: Білецький змусив виправдовуватися представника латифундистів

Андрій Білецький Національний корпус - UA

Білецький вважає, що акції протесту триватимуть

Лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький заявив, що законопроєкти української влади наразі не мають підтримки з боку громадян, а тому українці продовжать боротьбу проти земельного ринку. Про це повідомляє Національний корпус.
 
"Українці продовжать боротьбу за збереження землі. В ініціатив влади немає народної підтримки та довіри", - заявив Білецький під час дебатів з представником земельних латифундистів та радником прем’єр-міністра Олексієм Мушаком в ефірі телеканалу Інтер.
 
Так, радник Олексія Гончарука не зміг підібрати аргументів у відповідь проти беззаперечних фактів, що законопроект про "ринок землі" за відсутності кадастру є катастрофою, а дозвіл на подвійне громадянство, що його лобіюють "слуги народу", передасть українську землю у власність іноземних корпорацій.
 

Крім цього, Білецький нагадав про ненаповненість земельного кадастру, тотальну недовіру українців до законопроекту про так званий "ринок землі" та запевнив, що акції спротиву продовжаться.
 

"Потенціал протестів є. Люди будуть боротися за скасування цього законопроекту", - наголосив лідер Нацкорпусу.
 
Нагадаємо, напередодні політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман заявив, для розгляду закону про ринок землі може знадобитися 2,5 місяці. 


Loading...