Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський підписав закон про оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги

Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

На заходи з оздоровлення дітей буде спрямовано 80 млн грн за новою бюджетною програмою Мінсоцполітики

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, документ забезпечує підтримку пільгових категорій дітей шляхом фінансування з держбюджету їхнього оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах, які розташовані у гірських районах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, на узбережжі Чорного й Азовського морів.

Відповідно до закону, у 2020 році на заходи з оздоровлення дітей буде спрямовано 80 млн грн за новою бюджетною програмою Мінсоцполітики.

Новини за темою: В Україні планують страхувати вчителів і дітей від коронавірусу

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення про розширення переліку пільгових категорій дітей, яким держава надасть допомогу для оздоровлення та відпочинку. На державну підтримку можуть розраховувати, зокрема і діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків.

Loading...