Зеленський звільнив переселенців від сплати туристичного збору

Володимир Зеленський Офіс президента

В ОП вважають, що цей закон зменшить негативні наслідки збройного конфлікту

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від сплати туристичного збору за проживання у тимчасових помешканнях. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Згідно з документом, внутрішньо переміщені особи мають право не сплачувати туристичний збір за тимчасове проживання у місцях, зазначених у довідці про взяття на облік ВПО.

Зазначається, що ВПО не будуть враховуватися при обчисленні оподатковуваної бази фізичних осіб податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розташовані на тимчасово окупованій території об'єкти нерухомості, які поки що не є об'єктом оподаткування.

В ОП вважають, що цей закон зменшить негативні наслідки збройного конфлікту та тимчасової окупації територій для внутрішньо переміщених осіб.

Новини за темою: В Україні спростили ідентифікацію переселенців: Що потрібно знати

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підписав закон про зміни до Бюджетного кодексу в частині місцевого самоврядування. Зокрема, документ уніфікує визначення терміна "бюджети місцевого самоврядування".Loading...