live

Зеленський звернувся до українців щодо подій у Нових Санжарах

Володимир Зеленський у ході безпекової конференції в Мюнхені Фото: Офіс президента

Глава держави зазначив, що найстрашніший вірус - це вірус ненависті

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців щодо ситуації у Нових Санжарах. Відеоролик опубліковано у Telegram-каналі глави держави. 

"Історія з коронавірусом це черговий іспит для нашого суспільства. В першу чергу, я хочу привітати наших громадян, які повернулися на батьківщину. Ми раді, що ви вдома. Ми бажаємо вам міцного здоров'я та щиро віримо, що у найближчі тижні ви зможете повернутися до своїх рідних та близьких", - заявив український лідер.

Він зазначив, що розуміє стурбованість місцевих жителів по ситуації.

"Я розумію, що у певної частини місцевих мешканців виникла стурбованість. Ми знаємо, що дехто свідомо і спеціально сіяв серед людей паніку, а потім підбурював до цієї дикості", - заявив президент.

Також він подякував екіпажу літака, який здійснював евакуацію громадян України з Уханю, журналістам, працівникам Міністерств закордонних справ, охорони здоров'я та внутрішніх справ. 

"У наступні два тижні ми маємо з честю пройти іспит на зрілість. Маємо зберігати холодну голову та відкрите серце. Довіряти не гучним заголовкам та фейкам, а логічному мисленню та здоровому глузду. Пам’ятаймо, що найстрашніший вірус - це вірус ненависті", - звернувся до народу Зеленський.

Нагадаємо, напередодні ввечері колона із каретами швидкої допомоги та автомобілями поліцейських та автобусами ДСНС, що перевозили евакуйованих із Китаю громадян України та іноземців, приїхала у Нові Санжари

Водночас аби потрапити до медичного центру, колоні довелося проїжджати повз людей, які протестували на дорозі. Люди, які перебували в автобусах, були налякані, адже у них кидали камінням та бруківкою.

Поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень за підсумками сутичок у Нових Санжарах.

Loading...