Зеленський звернувся до правоохоронців через рішення Конституційного суду

Володимир Зеленський Офіс президента України

За словами президента, необхідно встановити всі деталі рішення суду

Президент України Володимир Зеленський звернувся до правоохоронних органів у зв’язку з рішенням Конституційного суду щодо скасування права НАЗК перевіряти декларації. Про це очільник держави повідомив під час засідання РНБО, передає пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський просить установити всі деталі ухвалення рішення Конституційного суду. "Ці моменти впливу на КСУ, тут я хотів би звернутися до наших правоохоронних органів, щоб ми отримали всі деталі, які привели до цього рішення, у принципі за останні місяці те, що ми з вами бачимо, роботу КСУ, їх рішень тощо", – сказав президент.

Нагадаємо, Конституційний суд України скасував право НАЗК перевіряти декларації та виявляти конфлікт інтересів. Зокрема, повноваження НАЗК стосовно перевірки декларацій суд визнав такими, що не відповідають Конституції України.

Новини за темою: Система е-декларування в Україні буде працювати, - Зеленський

Сьогодні, 29 жовтня, президент Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки та оборони для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці. Серед іншого, планувалося обговорити кроки, які надалі запобігатимуть таким ситуаціям, як із КСУ та НАЗК

Loading...