Зеленський звернувся до НАБУ, САП та ОГП: Вимагає більше показових "посадок" та конкретики

Володимир Зеленський Офіс президента

За словами президента, гучні справи треба демонструвати не раз на місяць, а системно, день у день

Президент України Володимир Зеленський просить Національне антикорупційне бюро, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру та Офіс Генерального прокурора працювати продуктивніше та вимагає більше правоохоронної конкретики. Про це голова держави написав у Telegram.

Як зазначається, він просить "не раз на місяць" демонструвати гучну справу, а системно показувати результат.

"Хочу, щоб усі посадовці, всі депутати уважно ще раз подивилися на себе, на свої справи й затямили – за хабарництво буде дуже боляче.

Сподіваюся також на те, що НАБУ, САП й ОГП все ж таки почують суспільство і тому працюватимуть значно швидше й продуктивніше для того, щоб викривати діяльність усіх шукачів вигод у владі. Не раз на місяць демонструвати нам гучну справу, а системно, день у день, максимально напружуючи свої можливості, показувати результат. Конкретний. Чи ні? Чи ми забагато хочемо? Це ж не робота задля реклами чи піару. Не просто відео, скандал, а потім – тиша. Це ж про вироки – про ті самі посадки, про які в нас запитують люди в кожному місті. А тому – більше правоохоронної конкретики. Більше показових "посадок". Просто сьогодні. Бо час на справедливість дуже швидко спливає", - зазначив Володимир Зеленський.

Новини за темою: "Це питання номер один у фракції": Арахамія назвав причину відсутності "посадок"

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що прагне, щоб усі корупціонери були покарані, але не може тиснути на правоохоронні органи.

Loading...