live

Зеленський звернуся до прем'єр-міністра Італії з вимогою закрити незаконні офіси "ДНР" та "ЛНР"

Також Зеленський обговорив питання повернення в Україну нацгвардійця Віталія Марківа

Президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте Офіс президента

Під час візиту до Італії президент України Володимир Зеленський обговорив із італійським прем'єром Джузеппе Конте закриття офісів так званих "ДНР" і "ЛНР" та повернення в Україну бійця Національної гвардії Віталія Марківа. Про це повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням, президент України Володимир Зеленський під час зустрічі в Римі обговорив з прем'єр-міністром Італійської Республіки загальнополітичні питання, зокрема закриття офісів "ДНР" та "ЛНР".

"Я звернувся до прем’єр-міністра з тим, щоб були закриті незаконні офіси "ДНР" та "ЛНР", які відкрилися у кількох містах Італії", – сказав Зеленський.

Окрім цього, президент України обговорив із главою італійського уряду справу бійця Нацгвардії України Віталія Марківа, ув'язненого в цій державі.

"Я розумію, що прем'єр-міністр не може впливати на італійський суд. Але я показав детально, що там відбулося, на якій відстані він був від місця убивства. І що ми повинні забрати хлопця", – зазначив президент.

Нагадаємо, у п'ятницю, 7 лютого, президент Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Риму, де провів зустріч з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте.

Також на суботу, 8 лютого, у Володимира Зеленського заплановано офіційний візит до Ватикану, де президент зустрінеться з Папою Римським.

Loading...