Зеленський змінив начальника Головного управління розвідки

Новим очільником відомства став офіцер Кирило Буданов

Міністерство оборони України. Фото: unian.ua

Президент України Володимир Зеленський змінив керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що відомство очолить Кирило Буданов. Він замінить колишнього голову Василя Бурбу, якого Зеленський звільнив сьогодні, 5 серпня.

В Офісі президента зазначили, що кадрові перестановки в розвідці спричинені переформатуванням роботи. "Зміна начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони пов’язана з потребою переформатування та інтенсифікації роботи, пошуку та впровадження сучасних підходів і поглядів на вирішення безпекових питань", – зазначили в пресслужбі.

Довідка:

Кирило Буданов є офіцером Головного управління розвідки Міністерства оборони. У квітні 2019 року на нього було скоєно замах. Тоді під сидінням автомобіля Буданова встановили міну, але зловмисник випадково підірвав її, через що отримав серйозну травму руки.

Раніше Буданова звинувачували в Росії нібито в причетності до спецоперації на території окупованого Криму у 2016 році.

Новини за темою: Українська розвідка назвала головні зовнішні загрози для країни

Нагадаємо, сьогодні, 5 серпня, Володимир Зеленський провів кадрові зміни в Офісі президента. Він призначив заступником Андрія Єрмака адвоката Олега Татарова, який займатиметься правоохоронним напрямком.

Loading...