Зеленський змінив керівників СБУ в трьох регіонах

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Очільники СБУ зміняться в АР Крим, на Волині та Сумщині

Президент України Володимир Зеленський підписав укази про зміну керівників Служби безпеки України в АР Крим, Волинській і Сумській областях. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що президент звільнив із посади начальника Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим Євгена Нетужилова. Натомість на цю посаду Зеленський призначив Олега Кулініча.

Також очільник держави підписав указ про звільнення Павла Данюкова з посади начальника Управління СБУ у Волинській області. Цю посаду відповідно до іншого указу президента тепер обійматиме Микола Лисенко.

Крім того, очільника СБУ було змінено й на Сумщині. Так, Зеленський звільнив керівника Управління Служби безпеки України в Сумській області Олега Салюка та призначив на зазначену посаду Руслана Григоренка.

Новини за темою: Зміни в керівництві "Укроборонпрому": Зеленський звільнив Абромавичуса та призначив нового в. о. гендиректора

Нагадаємо, нещодавно в Києві Служба безпеки України спільно з посольством Ізраїлю провели антитерористичні навчання. Тоді службовці намагалися нейтралізувати умовних "терористів", які за легендою навчань захопили заручника. 

Loading...