live

Зеленський з'явився на обкладинці свіжого номера The Guardian

Також український президент дав інтерв'ю виданню

The Guardian

Відоме британське видання The Guardian розмістило на обкладинці свого свіжого номера фото президента України Володимира Зеленського. Про це написала у своєму Facebook його прессекретар Юлія Мендель. 

Як зазначається, для друкованого видання було зроблено декілька світлин із Володимиром Зеленським. На фото з обкладинки президент дивиться в сторону та поправляє піджак. Також було знято портрет Зеленського у профіль. На ще одному знімку український політик обіперся на стіл та посміхається. 

Слід зауважити, що окрім фото, президент також дав інтерв'ю британському виданню, де обговорив актуальні питання. Так, у інтерв'ю Володимир Зеленський розповів про проблему коронавірусу та карантин ексміністра охорони здоров'я Зоряни Скалецької. Також він розповів про новий уряд та олігархів, і звичайно ж прокоментував конфлікт на Донбасі та відносини із Росією. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що в президента Росії Володимира Путіна є рік для того, щоб покласти кінець конфлікту на Донбасі.

Окрім цього, президент України Володимир Зеленський передбачає зміну політичної ситуації в Російській Федерації, оскільки всі тоталітарні режими мають один кінець. 

Loading...