live

Зеленський: Згадування про Україну як про корумповану державу – неправдиві й безпідставні

Володимир Зеленський 

Офіс президента

Зеленський наголосив, що влада намагається змінити імідж України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що будь-які згадування про Україну, як про корумповану державу, є безпідставними та не відповідають дійсності. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.
 
За словами глави держави, наразі в Україні триває боротьба з проявами корупції, яка процвітала протягом минулих років. У результаті чого держава більше не є корумпованою, а будь-які звинувачення стосовно хабарництва та обкрадання – неправдиві.
 
"Коли я зустрічався з Президентом США Дональдом Трампом, він зазначав, що у попередні роки наша країна була корумпованою. І я сказав йому, що ми боремося з корупцією щодня. Але, будь ласка, припиніть говорити, що Україна є корумпованою країною. Тому що відсьогодні це вже неправда", – заявив Володимир Зеленський на 56-й Мюнхенській конференції з безпеки.
 
Також Президент наголосив, що сьогодні чинна влада намагається змінити негативний імідж України, яка раніше мала статус корумпованої країни.
 
"Подивіться на нашу команду – там є різні люди. Що ми вкрали? Всі гроші, які я маю, я заробив своїм талантом. І у нас тепер нова команда, і ніхто з нас нічого не вкрав в уряду, у платників податків. Ми сплачували податки", – додав глава держави.
 
Нагадаємо, вчора, 14 лютого, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками Демократичної та Республіканської партій сенату США, під час чого глава держави подякував за підтримку та запевнив у пріоритетності антикорупційної політики.
Loading...