Зеленський вимагає оцінки дій ДБР щодо вилучення військових приладів для ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

Глава держави взяв ситуацію під особистий контроль

Президент Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів дати оцінку діям працівників Державного бюро розслідувань (ДБР), які вилучили військові прилади з військових частин Повітряних сил Збройних сил України, що поставило під загрозу бойову готовність частин протиповітряної оборони (ППО) країни. Про це повідомили в Телеграм-каналі Офісу президента.

Зазначається, що глава держави стурбований втручанням ДБР в діяльність Повітряних сил, яке безпосередньо впливає на виконання завдань з охорони повітряного простору України.

"Керівникам СБУ та ДБР - негайно надати відповідну правову оцінку діям своїх працівників та вжити вичерпних заходів для мінімізації можливих наслідків. Ситуацію з цього питання беру під особистий контроль", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні слідчі Державного бюро розслідувань вилучили прилади, які необхідні для роботи системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль.

3 липня слідчі ДБР повернули раніше вилучені прилади та заявили про службове розслідування, відсторонивши причетних від займаних посад.

Loading...