Зеленський затвердив річну національну програму Україна-НАТО

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

Програма спрямована на планомірну реалізацію курсу країни на набуття повноправного членства в Альянсі

Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про річну національну програму під егідою Комісії Україна - НАТО на 2020 рік". Про це повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

Документ був підписаний у вівторок, 26 травня.

Новини за темою: Як в ЄС і НАТО оцінюють перший рік Зеленського на посту президента України

Зазначається, що річна національна програма (РНП) визначає стратегічну мету реформ, цілі та пріоритетні завдання в рамках реалізації політики євроатлантичної інтеграції України, а також державні органи, відповідальні за виконання цих завдань.

Програма спрямована на планомірну реалізацію закріпленого Конституцією України стратегічного курсу країни на набуття повноправного членства в НАТО.

"Особливу увагу в програмі приділено питанням досягнення відповідності критеріям членства в НАТО, переведення сектору безпеки і оборони України на стандарти НАТО та зміцнення демократичного цивільного контролю", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Новий член НАТО як загроза існуванню Альянсу

Нагадаємо, раніше очільник МЗС Дмитро Кулеба повідомляв, що у НАТО планують обговорити додаткову підтримку Україні у рамках Комплексного пакета допомоги. Разом з тим Кулеба зазначив, що надання Україні статусу учасника Програми розширених можливостей НАТО є наразі найпріоритетнішим для двосторонньої взаємодії між сторонами.

Loading...