Зеленський закликав українців прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих питань

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент хоче провести опитування, однак щодо чого, не уточнив

Напередодні місцевих виборів президент України Володимир Зеленський закликав громадян прийти на виборчі дільниці й відповісти на 5 важливих для кожного питань. Про це він сказав у відеозверненні, яке транслював телеканал ZIK.

"25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що раніше нас ніколи не питали. 5 важливих питань, щоб дізнатися твою думку. Не політиків з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів інших держав. Ні! Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: "А що думаєш ти?". Чому твоя відповідь важлива? Бо буде так, як вирішиш ти", – заявив глава держави.

За інформацією "Страни", глава держави має намір зняти окремі відеоролики, що стосуються анонсованих 5 питань. Вони з'являться вже найближчим часом.

Новини за темою: Перенесення місцевих виборів неможливе, вони відбудуться "за будь-якої погоди", - Разумков

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський зазначив, що вибори на непідконтрольних територіях Донбасу проводити не можна, адже Україна не зможе контролювати цей процес.Loading...