Зеленський закликав готуватися до дня відновлення контролю над кордоном із Росією

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

Президент переконаний у повному відновленні контролю над ділянкою кордону на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки відвідав відділення прикордонної служби "Розсипне" й закликав Держприкордонслужбу готуватися до дня відновлення контролю над ділянкою кордону в Донецькій та Луганській областях. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, державний кордон – це перший рубіж, на якому держава має бути максимально ефективною, тому кордони України мають бути забезпечені всіма технічними та інформаційними інструментами для захисту від ворога. "Жодного слабкого місця на кордоні не має бути. Це стратегічне питання для національної безпеки України. Гібридне протистояння, яке продовжується, створює особливі загрози. І ми чи не єдині у Європі, хто справді вміє протидіяти таким загрозам", – сказав президент.

Також очільник держави переконаний, що Україна відновить контроль над ділянкою кордону у Донецькій та Луганській областях у повному обсязі. "Це необхідна безпекова передумова для розгортання наступного позитивного політичного процесу в Донецьку та Луганську. Саме наші прикордонники будуть тими, хто засвідчить, що деокупація окремих районів Донецької та Луганської областей відбулась вповні", – резюмував Зеленський.

Новини за темою: Світовий банк виділить 100 млн доларів на відновлення економіки Донбасу, - Зеленський

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що запропонований українською стороною в ТКГ "План дій по Донбасу" дає можливість провести вибори в ОРДЛО навесні. За словами президента, для проведення голосування необхідно забезпечити безпеку.

Loading...