live

Зеленський закликав бізнесменів інвестувати в Україну та допомогти владі "чистити" державу від бруду

Президент зазначив, що готовий боротися за кожного інвестора

Зустріч Володимира Зеленського із представниками бізнес-асоціацій Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації та Спілки підприємців України та закликав долучатися до урядових програм для великих інвесторів. Про це повідомляє Офіс президента

"Ми з нашою командою, я особисто, справді готові боротися за кожного з вас, за кожну копійку, яку ви інвестуєте в Україну", – сказав Зеленський і висловив переконання, що нині в Україні є великий потенціал для розвитку та зростання, адже ще багато реформ попереду.

"Чому ми придумуємо інвестиційні програми? Для того щоб ви вже зараз почувалися безпечно в Україні, щоб ваш бізнес був захищеним", – зауважив президент.

Також він нагадав про урядову програму для великих інвесторів "Інвестиційна няня" та про звільнення від сплати податку на прибуток протягом 5 років для тих, хто братиме участь у приватизації об'єктів вартістю від 10 мільйонів доларів США. Володимир Зеленський закликав присутніх активно користуватися цими програмами.

Окрім цього, президент зауважив, що він та його команда відкриті до співпраці з бізнесом і готові вислухати всі пропозиції, зокрема щодо законодавчих змін, які покращать бізнес-клімат та будуть спрямовані на зростання економіки й добробуту громадян.

"Щодня ми робимо все для того, щоб країна ставала привабливішою. Привабливішою саме для бізнесу. Ми зараз займаємося всім – ми виконуємо роботу, яку в сучасній європейській державі президент і уряд вже просто не виконують. Але зараз ми "чистимо" Україну від усього бруду, а його дуже багато. Та ви можете допомагати нам, відкриваючи нові офіси та проєкти", – наголосив глава держави та запропонував проводити подібні зустрічі на постійній основі щомісяця.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з постійним представником президента в АР Крим Антоном Кориневичем та його заступницями Дар'єю Свиридовою та Тамілою Ташевою завив про бажання побудувати місто-сад для кримчан у Херсонській області. Loading...
Loading...
Loading...