Зеленський заявив, що закон про амністію капіталів буде невдовзі переданий у Раду

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

Глава держава додав, що амністія буде введена в цьому році

Президент України Володимир Зеленський заявив, що законопроєкти про амністію капіталів та референдум готові й будуть передані до Верховної Ради.
Про це він сказав на пресконференції, яку транслював телеканал ZIK.

"Закон про амністію капіталів готовий. Буде переданий до Верховної Ради України. Ще раз кажу - пакет законів про народовладдя, а саме про референдум, обов’язково буде переданий до Верховної Ради, готовий. Повністю готовий. Відповідав Стефанчук. Отакі закони. Я їх всі бачив. Ми все це читали. Вичитали і офісом, і урядом, і депутатами. Все це готове. Дійсно, це пов’язано з режимом роботи Верховної Ради України через коронавірус. Всі законопроєкти ці готові", - наголосив глава держави.

Зеленський додав, що амністія буде введена в цьому році, як і було обіцяно українському народу.

Нагадаємо, свою поки що єдину пресконференцію президент України Володимир Зеленський провів 10 жовтня минулого року в приміщенні Kyiv Food Market. Глава держави протягом усього дня, з 10:00 до опівночі, відповідав на питання журналістів.

 
Loading...