Зеленський натякнув, що Порошенко вважає себе монархом України і він не може "забирати" безвіз

Петро Порошенко і Володимир Зеленський

Президент наголосив, що не коментує заяви українських політиків щодо того, що не стосується їхніх повноважень

Президент України Володимир Зеленський заявив, що експрезидент Петро Порошенко досі вважає себе монархом України і він не може "забирати" чи "давати" безвіз Україні.

Про це він сказав під час пресконференції на Івано-Франківщині, яку транслював телеканал ZIK.

"Я не коментую заяви українських політиків щодо того, що не стосується їхніх повноважень. Тобто вони не можуть нам ні надавати, ні забирати безвіз.

Я знаю, хто розповсюджує цю інформацію, мені відома ця політична партія, лідером якої є людина, яка досі вважає себе монархом України, господарем України. Хоча, у цієї людини було 5 років, щоб відбудувати країну і показати, що він може зробити для свого народу.

Я на всю цю інформацію не звертаю уваги. У нас є нормальна комунікація із західними нашими партнерами. Я розумію, що мається на увазі з приводу складу комісії Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Я читав уважно, те що заявили західні партнери, те що заявили представники тих, чи інших посольств в Україні. Вони сказали, що хочуть подивитися, щоб комісія уважно працювала, щоб комісія працювала прозоро і прозоро обирала професійного майбутнього керівника САП. Я повністю їх підтримую, повністю розділяю їхні думки", - зазначив Володимир Зеленський, відповідаючи на питання, чи не турбують його заяви політиків, які хвилюються, що в України можуть відібрати безвіз через сумнівну комісію, яка обиратиме главу САП. 

Новини за темою: Безвіз не відміняється: Шмигаль відреагував на хвилювання через ситуацію із САП

Нагадаємо, вчора, 17 вересня, Верховна Рада України обрала комісію у складі сімох представників, яка буде обирати майбутнього керівника Спеціалізованої антимонопольної прокуратури.

Після чого, США і Європейський Союз відреагували на рішення Верховної Ради та закликали забезпечити прозорий процес відбору керівників. Зокрема, там заявили, що непрозорий конкурс на посаду глави САП може коштувати Україні безвізу і фінансової підтримки.

У свою чергу, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що не бачить жодної проблеми у проведенні чесного відбору на посаду керівника САП, на якому наголошують ЄС і США у своїх заявах.

Loading...