Зеленський заявив, що повністю незадоволений "мінським форматом"

Володимир Зеленський Офіс президента

Водночас президент зазначив, що "мінський формат" допомагає Україні зберегти діалог, який може призвести до повернення територіальної цінності

Президент України Володимир Зеленський заявив, що повністю не задоволений "мінським форматом", однак Україна продовжить працювати в його рамках, щоб зберегти діалог. Про це глава держави повідомив у інтерв'ю Politico.

За словами Зеленського, питання "нормандського формату" вирішується технічно в мінському процесі у форматі Тристоронньої контактної групи (ТКГ). 

"Я особисто незадоволений тим форматом "Мінська" і послідовністю і формулюванням деяких пунктів, які були підписані. Я особисто повністю незадоволений саме складом цього формату. Це єдиний формат, в якому ми сьогодні працюємо. Щоб був діалог, який, я впевнений, призведе до повернення територіальної цілісності", - зазначив Зеленський.

Новини за темою: Росія звинуватила Україну у виході з "Мінська"

Глава держави також пояснив, що це єдиний формат, який передбачає вплив на зміну Конституції України ззовні.

Нагадаємо, нещодавно глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук наголошував, що виконання Мінських домовленостей наразі неможливе через різні позиції України та Російської Федерації щодо проведення виборів на тимчасово непідконтрольній території Донбасу.

Loading...