Зеленський заявив, що Кабмін Гончарука робив реформи для "лайків"

Президент України Володимир Зеленський

Українська правда

Уряд Гончарука одразу почав загравати з аудиторією в соцмережах

Президент України Володимир Зеленський назвав причини відставки Кабінету міністрів Олексія Гончарука. За його словами, члени минулого уряду робили реформи для "лайків" у соцмережах. Про це президент повідомив в інтерв'ю "Українській правді".

За його словами, Кабмін Гончарука був молодим і відразу почав "загравати" з аудиторією Facebook.

"Вони загравали з цими людьми: ой, як на них подивилися, скільки у них лайків, почалася вся ця історія. Я зустрівся з Олексієм і сказав: "Слухай, нам треба працювати. Ми забороняємо міністрам протягом робочого дня користуватися Facebook і іншими соціальними мережами. Треба роботу робити. Що за ігри? Що відбувається, що це за піонертабір?". Деякі міністри це зрозуміли, а деякі не зрозуміли, в чому справа, і реформи робили так, щоб у Facebook сказали їм "клас". А що відбувається на вулицях, нікого не цікавить", - сказав Зеленський.

Разом із тим Зеленський зазначив, що відставка не була пов'язана з "аудіозаписами Гончарука".

"Було підірвано довіру суспільства до прем'єра, і у депутатів був мільйон до нього питань. Тому я йому чесно сказав: "Льоша, я вважаю, що ти не можеш бути прем'єр-міністром. І не через записи, а тому, що відбувається. Я вважаю, що ти не став командою з людьми, з депутатами, з усіма міністрами", - розповів Зеленський.

Новини за темою: Зеленський розповів, яку посаду пропонував Хорошковському

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що його попередник Петро Порошенко пропонував йому забути всі конфлікти та "робити щось для країни", але він йому не вірить та вважає, що найбільша біда Порошенка у тому, що він досі вважає себе президентом України.Loading...