Зеленський заявив про необхідність військової співпраці з Ізраїлем для захисту українців

Володимир Зеленський Офіс президента

Глава держави запевнив, що  Ізраїль відіграє важливу роль, підтримуючи Україну під час вирішення воєнного конфлікту на Донбасі

Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність посилити військове, розвідувальне та оборонне співробітництво між Україною та Ізраїлем. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Так, глава держави зазначив, що наразі обидві країни зіткнулися зі спільним викликом: як процвітати та досягати успіху в умовах воєнного конфлікту. Водночас така інноваційно розвинена країна як Ізраїль, може сприяти захисту українців.  

"Ізраїльські технології та ноу-хау можуть відіграти важливу роль у захисті українських громадян", – додав Зеленський.

Крім цього, президент наголосив на необхідності збільшити обмін та співпрацю між компаніями та дослідницькими центрами країн. 

Новини за темою: Ізраїль направить своїх поліцейських до Умані на період Рош га-Шана

За словами Володимира Зеленського, Ізраїль відіграє важливу роль, підтримуючи Україну під час вирішення воєнного конфлікту на сході.

"Ми вдячні за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та сподіваємося на тісну взаємодію у цьому питанні", – додав український гарант. 

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський завляв, що українська сторона зацікавлена у закупівлі ізраїльської вакцини проти коронавірусу, яка наразі проходить випробування, для своїх громадян.

Loading...