live

Зеленський з Помпео обговорили подолання наслідків пандемії коронавірусу

Володимир Зеленський і Майк Помпео

Офіс президента

Зеленський подякував за виділення США цільової допомоги Україні для боротьби з коронавірусом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з державним секретарем США Майком Помпео, під час якої обговорили питання протидії коронавірусу, передає Офіс президента.

Згідно з повідомленням, Володимир Зеленський висловив підтримку Сполученим Штатам Америки у боротьбі з пандемією та співчуття американцям, які втратили близьких, а також побажав якнайшвидшого одужання.

"США зараз в епіцентрі боротьби з пандемією. Поділяю біль тисяч американців, які втратили близьких, щиро бажаю якнайшвидшого одужання тим, хто зараз бореться з хворобою. Впевнений, що США успішно пройдуть через ці випробування. Бажаю вам міцного здоров'я", - сказав голова держави.

Він також подякував Помпео за виділення цільової допомоги Україні для боротьби з коронавірусом.

"Вдячний США за виділення цільової допомоги, 1,2 мільйона доларів, на боротьбу з коронавірусом", - заявив президент.

Крім того, вони обговорили можливості отримання Україною від США кредитних гарантій, необхідних для стабілізації економіки - на додаток до ресурсів, які Україна планує отримати від МВФ, Світового банку та інших іноземних партнерів.

Нагадаємо, уряд Сполучених Штатів Америки виділив Україні медичну та гуманітарну допомогу вартістю 1,2 млн доларів для боротьби з розповсюдженням коронавірусної хвороби COVID-19 на території країни.

Loading...