Зеленський з гелікоптера оглянув будівництво доріг на Харківщині

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Президент оглянув перебіг реконструкції доріг державного та місцевого значення

Під час робочої поїздки до Харківської області президент України Володимир Зеленський оглянув з гелікоптера перебіг реконструкції доріг державного та місцевого значення в регіоні, яка здійснюється в межах національної програми "Велике будівництво". Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, цього року в регіоні планують відремонтувати 357 км автошляхів загального користування: 281 км доріг державного значення та 76 км – місцевого значення.

"Станом на 1 вересня облаштовано 200 км верхнього шару дорожнього покриття на дорогах державного значення та 76 км – на дорогах місцевого значення", - додали в пресслужбі.

Зокрема, тривають ремонтні роботи на:

  • ділянці траси М-03 Київ – Харків – Довжанський (від окружної навколо м. Харкова до кордону з Донецькою областю);
  • ділянці траси Н-26 Чугуїв – Мілове (від м. Чугуєва до кордону з Луганською областю). З урахуванням ремонтів минулих років і поточного дорогу буде повністю відновлено;
  • ділянці траси Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград (від м. Мерефи до кордону з Дніпропетровською областю). Наразі ​ведуться роботи з облаштування та благоустрою траси, наносять дорожню розмітку та встановлюють дорожні знаки;
  • ділянці траси Т-21-04 Харків – Вовчанськ ​– контрольно-пропускний пункт "Чугунівка" планується оновити 23,2 км дороги. Роботи розпочинають у вересні.

"Важливо, що дорога Н-26 йде до Донбасу, там, де у нас тимчасово непідконтрольні нам території. Це навіть символічно – будувати дороги, що з'єднують", – підкреслив Володимир Зеленський.

Крім того, у Харківській області передбачається відновлення 12 мостів, на чотирьох з яких уже розпочато роботи.

Новини за темою: В "Укравтодорі" презентували проєкт об'їзної дороги навколо Києва за 85 млрд гривень

Нагадаємо, голова держави Володимир Зеленський продовжує свій тур українськими регіонами. Сьогодні, 2 вересня, він прибув на Харківщину, де перевіряє стан будівництва та реконструкції доріг, поспілкується з підприємцями та візьме участь у у презентації стратегії розвитку регіону до 2027 року.

Loading...