Зеленський виступив за довічне ув'язнення для водіїв за п'яні ДТП

Володимир Зеленський РБК-Україна

Президент вимагає чіткої логістики конкретних і жорстких дій для покращення ситуації з безпекою на дорогах

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з Кабінетом міністрів наголосив на необхідності більш жорсткої кримінальної відповідальності за водіння напідпитку, що призвело до загибелі людей у результаті дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

На думку голови держави, оскільки чинні штрафи не мають відповідного стримувального ефекту для водіїв, що сідають за кермо напідпитку, потрібно збільшити їх у 5-10 разів (якщо порушення правил незначне). У разі, якщо п'яний водій спричинив ДТП, яка призвела до людських жертв, має бути запроваджена більш сувора кримінальна відповідальність.

"Якщо водіння напідпитку спричинило загибель – строк покарання має бути збільшений. Можливо, до довічного ув'язнення. Я – за максимальну криміналізацію цих злочинів. Жорстко й надовго. І з максимальним розголосом... І щоб жоден суд не думав когось "відмазати", – заявив Володимир Зеленський.

Президент також звернувся до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, щоб протягом тижня були підготовлені реальні пропозиції та сформований дієвий план заходів з підвищення безпеки дорожнього руху.

Новини за темою: Смертельна ДТП під Києвом: Зеленський виступив за посилення відповідальності за п’яне водіння

Нагадаємо, напередодні на Столичному шосе у Конча-Заспі відбулося зіткнення двох транспортних засобів, одним з яких кермував п'яний водій, внаслідок чого загинули чотири особи, серед яких двоє дітей.Loading...