live

Зеленський вшанував пам’ять жертв політичних репресій

Президент поклав квіти до братської могили та ушанував пам'ять жертв тоталітаризму

Володимир Зеленський та Андрій Єрмак ушанували пам’ять жертв політичних репресій Офіс президента

У неділю, 17 травня, президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв політичних репресій. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента. 

Як зазначається, цього дня глава держави відвідав Національний історико-меморіальний заповідник "Биківнянські могили" та взяв участь у заходах до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

Володимир Зеленський поклав квіти до братської могили, встановив лампаду та ушанував пам'ять жертв тоталітаризму біля центрального монумента меморіалу "Биківнянські могили".

Також президент поклав квіти до пам’ятного знака польських поховань.

"Шокують колосальні масштаби злочинів та їхня антигуманна природа. Абсолютно чужа як законам нормального людського буття, так і суспільному устрою цивілізованого світу. Тоталітарна машина без вагань знищувала на своєму шляху людські життя та долі", – заявив Президент України.

За словами глави держави, сучасні та наступні покоління повинні зробити все, щоб подібні злочини ніколи не повторилися. 

"У незалежній демократичній Україні життя та здоров’я громадян завжди буде моїм безумовним пріоритетом", – додав президент. 

До слова, у пам’ятних заходах також взяв участь керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Нагадаємо, минулого тижня президент України Володимир Зеленський та керівник ОП Андрій Єрмак поклали квіти біля Вічного вогню у столичному парку Вічної Слави та вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні. 

Loading...