live

Зеленський вніс зміни до складу РНБО

Засідання РНБО в Офісі президента Офіс президента

Зеленський вивів зі складу РНБО Олексія Гончарука, Андрія Загороднюка, Оксану Маркарову та Руслана Рябошапку

Президент України ввів до складу РНБО Ірину Венедіктову, Дмитра Кулебу, Андрія Тарана, Ігоря Уманського та Дениса Шмигаля. Відповідний указ був опублікований на сайті президента.

"Увести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України: Венедіктову Ірину Валентинівну — тимчасово виконуючу обов’язки директора Державного бюро розслідувань; Кулебу Дмитра Івановича — міністра закордонних справ України; Тарана Андрія Васильовича — міністра оборони України; Уманського Ігоря Івановича — Міністра фінансів України; Шмигаля Дениса Анатолійовича — прем’єр-міністра України", - йдеться в указі.

Разом з тим, Зеленський вивів зі складу РНБО Олексія Гончарука, Андрія Загороднюка, Оксану Маркарову та Руслана Рябошапку та затвердив у його персональному складі віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадима Пристайка.

Новини за темою: Від акцій заводів і зброї до квартир у Росії та 19 мільйонів зарплати: Повний список статків усіх нових міністрів

Нагадаємо, Верховна Рада України на своєму позачерговому засіданні 4 березня ухвалила рішення про відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука та його уряду.

Разом з тим, ввечері 4 березня парламент призначив Дениса Шмигаля на посаду прем’єр-міністра України. Згодом було призначено новий склад Кабміну.

 

Loading...