Зеленський вніс до Верховної Ради кандидатуру на пост голови НБУ

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Також надійшла позитивна відповідь від профільного комітету

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про призначення Кирила Шевченка головою Національного банку. Про це свідчать дані на сайті парламенту

"Відповідно до пункту 18 частини першої статті 85 Конституції України вношу подання про призначення К. Шевченка на посаду Голови Національного банку України. Оголошувати це подання уповноважується Представник Президента України у Верховній Раді України Р. Стефанчук", - йдеться у поданні президента.

Окрім цього, ініціатива президента вже отримала схвальну відповідь від Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. 

Новини за темою: Ексголова НБУ Гонтарева закликала МВФ забрати в України перший транш

"Комітет відповідно до частини першої статті 18 Закону України "Про Національний банк України" та частини другої статті 207 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України схвалити проєкт Постанови Верховної Ради України про призначення Шевченка Кирила Євгеновича на посаду Голови Національного банку України", - вказано у висновку профільного комітету.

Новини за темою: В НБУ прогнозують зростання неплатежів за споживчими кредитами

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський в телефонній розмові повідомив директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду Крісталіні Георгієвій, що до кінця тижня запропонує Раді кандидатуру "незалежного технократа" на пост глави Національного банку України

Loading...